קרנות ההשקעה של VALUE

 VALUE הינה קרן השקעות פרטית עם פתרונות השקעה סולידיים ויציבים המניבים תשואות קבועות וחיוביות לאורך זמן.

מוצרי ההשקעה של הקרן הן בתחום האשראי החוץ-בנקאי ובתחום הנדל"ן הבינלאומי, כאשר העסקאות מבוססות על בטחונות איתנים, פיזור סיכונים, סולידיות ושמרנות.

הערך המוסף של קרן Value הוא אפיקי השקעה חכמים ומניבים ובזהות אינטרסים מלאה בין היזם למשקיעים.

אנחנו ב Value דוגלים בשקיפות מלאה, בניהול ובפיקוח איכותיים ובדיווח מידע שוטף למשקיע.

לוואליו היכולת לאתר השקעות פוטנציאליות, כאשר כל השקעה מוצעת ללקוחותינו לאחר שנבחנה על ידי מיטב המומחים והיועצים בתחום הפיננסי, המשפטי, המיסוי ובתחום הנדל"ן.

קרן Value אשראי חוץ בנקאי

אשראי הוא צינור החמצן של עסקים המחפשים לצמוח בסביבה תחרותית. עד לפני עשור הבנקים היוו את מקור האשראי העיקרי במשק. כיום כ-50% מסך האשראי הניתן למגזר העסקי מקורו  במימון חוץ-בנקאי, מגמה שהולכת ומתחזקת בארץ באשראי העסקי בכלל ובאשראי לענף נדל"ן בפרט.

Value קרן אשראי חוץ בנקאי היא קרן המתמחה במתן אשראי לטווח קצר ליחידים, לעסקים או לתאגידים, כנגד שעבוד ראשון של נכס מקרקעין אשר שוויו כפול מסכום ההלוואה

הקרן מתאימה למי שמחפש השקעה סולידית בעלת סיכון נמוך ובטחונות איתנים, כמו גם ריבית שוטפת, קבועה, יציבה וגבוהה. בסביבת הריבית הנמוכה הקיימת כיום במשק, ההשקעה בקרן Value   מהווה אפיק אלטרנטיבי למוצריי השקעה הנהוגים כיום בשוק ההון והיא מהווה השקעה סולידית בעלת רמת סיכון נמוכה עם בטחונות איתנים.

הקרן מנוהלת על ידי צוות מקצועי, המתמחה במימון וניתוח סיכונים, ומלוויה על ידי יועצים מהמובילים במשק:

יעוץ משפטי ניתן על ידי משרד גולדפרב זליגמן ושות', עורכי דין,.

ייעוץ מיסוי ניתן על ידי EY רואי חשבון, ולקרן מונה נאמן מהמובילים בשוק ההון והאשראי החוץ בנקאי, רזניק פז נבו נאמנויות בע"מ.

מבחינה משפטית, ההשקעה מתבצעת במסגרת שותפות מוגבלת לתקופה של 3 שנים, עם עד 30 משקיעים בקרן.

 

מדיניות ההשקעה

האשראי מועמד ללווים לפי מדיניות השקעה שנקבעה מראש, שעיקריה הם:

  • הלוואות גישור לזמן קצר, לתקופה של שנה עם אופציה לשנה נוספת
  • ההלוואה מובטחת בשעבוד מדרגה ראשונה על נכס נדל"ן בישראל
  • שווי הבטוחה כפול מסכום ההלוואה
  • פיזור – מינימום 12 לווים שונים
  • מנהל האשראי משקיע מהונו העצמי 20% מסכום ההשקעה בקרן
  • מקור החזר ידוע מראש ובסבירות גבוהה

אובליגו – מנהל האשראי

ל-Value שותפות אסטרטגית עם חברת "אובליגו", בעלת היתר משרד האוצר לעסוק בתחום בהתאם לרגולציה, בזכות התמחותה בשוק האשראי.

אובליגו העמידה אשראים בהיקף כולל של מעל ל-60 מיליון ש״ח ולחברה צוות מקצועי הנותן מענה לכל הצרכים הנדרשים למימוש התהליך – אנליסטים, כלכלנים, רואי חשבון, שמאים חיצוניים ומשרד עורכי דין המתמחה במימון חוץ בנקאי. לאובליגו יתרון בגמישותה התפעולית – מעטפת של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת המאפשרת מהירות תגובה ויכולת להעניק פתרונות אשראי המותאמים לצרכי הלווה.

לשם יצירת זהות אינטרסים בין אובליגו למשקיע, אובליגו תשקיע הון עצמי שיהווה 20% מסכום ההשקעה בקרן.

 

השקעה בנדל"ן בינלאומי

תחום הנדל"ן מהווה השקעה סולידית יחסית ומושכת שכן הוא מאפשר למשקיע ליהנות מתשואה גבוהה יחסית.  חיזוק לכך ניתן בשנים האחרונות בהן מתאפיין המשק בסביבת ריבית נמוכה,  עובדה שהביאה את המשקיעים להסיט את השקעותיהם לתחום ההשקעות האלטרנטיביות בכלל ולתחום הנדל"ן בפרט.

השקעה נכונה צריך שתסתמך על ידע, מקצועיות וניסיון רב, שהוא הערך המוסף שקרן השקעה פרטית מתאימה מביאה ללקוח.  כל שכן כאשר ההשקעה נעשית מחוץ לישראל, מה שדורש התמקצעות נוספת והכרה של השוק באותה מדינה.

הקרן של Value  משקיעה בנדל"ן  למגורים ולמשרדים, על דרך של השלמת הון עצמי או העמדת מימון ליזם.  היתרון והערך המוסף שהקרן מביאה עמה הוא היכולת לאתר השקעות ללקוחותיה לאחר ביצוע בדיקת התכנות כלכלית וכן בדיקת נאותות מקיפה על היזם ועל הנכס, הכוללת, בין היתר, בחינת סבירות ההנחות שבבסיס התכנית העסקית, בדיקת היתכנות כלכלית וניתוחי רגישות, בחינת סבירות לוחות הזמנים של הפרויקט והיתכנותם. 

 

 

סגירת תפריט